Upsteem ja mobiilne äriplaan 2018

Käisime konverentsil Äriplaan 2018 tutvustamas oma uut mobiilset äppi ning mis muu oleks selleks parim lahendus, kui mobiilide mälumäng. Mälumängus tuli panna 10 mobiiltelefoni tootmise aasta järgi järjekorda. Furoori tekitasid ka meie firmavärvilised roosad "targa juhi" kaabud. Pildil oleme koos Selveri kaunite daamidega oma kaabudes.
Mobiilide mängu õige vastuste järjekord on näha all oleval pildil ning samuti saab õiged vastused alla laadida ka siit.
Mäng pakkus paljudele äratundmisrõõmu ja tõi esile mitmeid kauneid mälestusi. Aitäh, et neid lugusid meiega jagasite.

Meie boksi juures oli rohkelt tunglemist ning kokku saime 77 head kontakti. Lisaks ka mitu taaskohtumist olemasolevate klientidega. Aitäh kõigile, kes meiega suhtlesid ja mängu mängisid!

Mobiilimängu loosi võitjad:
  1. Heikki Valk- Mapri Ehitus - Raamat "Personalivaldkonna infosüsteemid- sissejuhatus" ning 1 tund tasuta konsultatsiooni. 
  2. Imro Kirsipuu, ScandicTex  - Raamat "Personalivaldkonna infosüsteemid- sissejuhatus" ning 1 tund tasuta konsultatsiooni. 
  3. Aivo Sikk, Kitman Thulema -  Raamat "Personalivaldkonna infosüsteemid- sissejuhatus" ning 1 tund tasuta konsultatsiooni. 
 PALJU ÕNNE! Võtame teiega lähipäevadel ühendust!

Peamine põhjus, miks meie mõtted on viimasel ajal mobiilide juures, on see, et tulime hiljuti välja oma mobiilse rakendusega. Meie lahendus on kasutatav töötaja iseteenindusena ning tüüplahenduses saab lisatasuta kasutada peamisi Upsteem-i funktsioone. Link Google PLAY-poes.

Täname veelkord kõiki toredaid inimesi, kes peatusid meie boksi juures ning võtsid aega meiega suhtlemiseks ja mängu mängimiseks. Aitäh teile, teiega oli vahva ja kohtumisteni!

ALL: Pildil osa meie meeskonnast ning õpilasfirmade esindajad. 
All: Mobiilimängu esimesed mängijad hommikul kell 8.24.Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: