Tartu: Personalijuhtimine reaalajas

Juba 3. veebruaril toimub Tartus SPARK Hub'is Upsteem.com kliendiüritus "Personalijuhtimine reaalajas". Mõnda aega tagasi korraldasime Tallinnas sarnase ürituse ja see osutus väga menukaks. Kahjuks jäid meie Tartu personalitöö huvilised sellest üritusest kõrvale. Seega - mõeldud, tehtud - tuleme teile külla. Tartu personalispetsialisid, pange paberid ja pliiatsid valmis, sest on aeg end harida tagasisidestamise alal. Ajad on muutunud ja tänapäeval ootavad inimesed tööandjalt rohkem kui palgalipikut kuu lõpus - nad tahavad end tunda väärtustatuna ja olulise osana oma firma töös. Kuidas seda paremini teha? Vastus on loomulikult pidev tagasiside. Tule kuulama ja saa teada!
Personalitöö maastik on palju mitmekesisem, kui eemaltvaatajatele tundub. Personalitöö ei ole ainult palkamine ja vallandamine. Aastalt-aastasse muutub aina olulisemaks oma töötajate väärtustamine, motiveerimine ja kindlustamine, et konkureeriv firma seda inimest nii öelda "üle ei löö". Kuid kuidas sa saad selle tagada, kui sa ei tea, mida su töötajad mõtlevad? Siin tuleb abiks "pidev tagasisidestamine" ehk oma töötajate hetke olukorral pidevalt sõrme pulsil hoidmist. 
Tule 3. veebruaril SPARK Hub'i ja saa rohkem teada "pideva tagasiside" kohta ja õpi muutuste ja uuenduste kohta, mis personalivaldkonnas on domineerivaks saanud. Ühtlasi saad osaleda Endel Hango "Praktilise tagasiside töötoas", kus tuleb juttu ja ka demonstreeritakse toimiva tagasiside mudeleid.
Üritus on loomulikult tasuta! Registreeri juba täna! :)

KOGUNEMINE ALATES kell 10.30, ALGUS kell 11.00.

Ajakava:

10:30 - 11:00 Kogunemine, hilishommikune tassike kohvi ja mõnus amps

11:00 - 11:15 Miks me oleme täna kogunenud? 

11:15 - 12:00 Pideva tagasiside funktsioon Upsteemis – miks ja kuidas?

12:00 - 12:30 Eesmärgistamise ja KPI funktsioonid Upsteemis.

12:30 - 13:00 PAUS - küsimused ja ideed

13:00 - 13:20 Tagasiside olemus, keerukus ja põhimõtted + töötuba - Endel Hango

13:20 - 13:40 Raamatu "Personalivaldkonna infosüsteemid" tutvustus – Karl Laas

13:40 - 14:00 Suupisted ja networking


  • Siiri Toomiste
    Kuivõrd mul on praktikant, kas ma võiksin tema kaasa võtta?

    30. jaan

Kommenteeri:

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: