Muudame personalitöö sisuliseks organisatsiooni ja inimeste arendamiseks

Upsteem.com on personalitöö toetamise süsteem, mis teeb lihtsaks personalihindamise ja organisatsiooni sisese infovahetuse. Süsteemi kasutamine hoiab oluliselt kokku personaliosakonna aega ja tööd ning parandab juhtimisotsuste kvaliteeti ja tõstab organisatsiooni tulemuslikkust.

Sinu uued võimalused personalitöös:

  • Vii mugavalt läbi 360⁰ tagasiside uuringuid, arenguvestlusi ja rahulolu- uuringuid.
Upsteem toetab kõiki personalitöös kasutatavaid uuringute tüüpe ning teeb uuringute läbiviimise lihtsaks ja mugavaks nii personaliosakonnale, juhtidele ja inimestele. Arenguvestluste ettevalmistamisel aitab süsteem koguda organisatsiooni jaoks vajaliku info ning vestlusteks valmistuda nii juhtidel kui töötajatel. Kõik kasutatavad ankeedimallid on kohandatavad Sinu organisatsiooni vajadustest lähtuvalt. Kaasa uuringutesse ka oma kliendid ning saa tagasisidet oma teeninduskvaliteedi kohta.

Vaata suuremat pilti!   


  • Personalitöötajatel on võimalik jälgida arenguvestluse ja uuringute läbiviimise kulgu organisatsiooni üleselt, hoida oluliselt kokku aega käsitöö arvelt 
Upsteem.com annab personaliosakonnale ülevaate sellest, kui kaugel arenguvestlused või personalihindamised organisatsioonis on. Näed täpselt, kes on vastanud tähtaegselt ning saad saata hilinejatele meeldetuletusi. Andmete koondamine on automaatne, analüüsimine excelis on lihtne ja mugav.  Nii hoiad kokku oma aega käsitöö arvelt.

Vaata suuremat pilti! 
 
  • Tulemused jäädvustuvad süsteemselt ja on kättesaadavad inimesele, juhtidele ja HR juhtidele
Upsteemiga on personalihindamiste ning arenguvestluste tulemused igapäevatöös operatiivselt kasutatavad. Saad rakendada väärtuspõhist juhtimist, hoides eesmärgid inimeste ja juhtide pideva tähelepanu all. Taga, et õiged inimesed töötavad õigetel kohtadel.

Vaata suuremat pilti! 


Kasutades professionaalset personalitöö abivahendit saad tõsta oma organisatsiooni personalitöö uuele tasemele ja parandada kogu organisatsiooni tulemuslikkust. Loe täpsemalt, millest räägime:


Küsi personaalset tutvustust!

Upsteem pakub rohkelt võimalusi tagasisideks ja personalitöö korralduseks ning organisatsiooni teabekorralduse juhtimiseks! 

Küsi täpsemalt võimaluste kohta...


Ole kursis!

Facebook

http://facebook.com/upsteem Laigi meid ja ole kursis jooksva info ning uuendustega meie FB leheküljel! Jagame ka viiteid valdkonnas olulistele artiklitele.
Upsteem BLOG RSShttp://www.upsteem.com/uudised/ Meie blogi kaudu pääsed ligi täpsematele üevaadetele talendijuhtimise tehnoloogiatest ja süsteemi uuendustest.

Email again:Otsi blogist:
Küsin täpsemalt! Kontakt:


Karl Laas
CEO ja co-founder
+372 53 468213
karl.laas@upsteem.com
Skype: karl_laas
 

Liitu uudiskirjaga

Oleme koostööd teinud: